SesliDuy – Sesli Chat, Sesli Siteler, Sesli Duy

Sesliduy Sitesinin Faydaları Nelerdir?

Sesli duy eğlence platformu diye bilinen ve tanınan bu site içerisinde bir çok insan yeni insanlarla tanışarak dostluk ve arkadaşlık içerisine dahil olmaktadır. Gün içerisinde sesli duy sitesini tercih edenler ve arkadaşlık ortamı kuran kişiler bu site içerisindeki bazı sorunlar ve sıkıntılardan ötürü sıkılmış ve artık bunalmıştır. Çok el değiştiren satışlara giren sesliduy sitesi artık eskisi gibi sayı ve kullanıcı açısından da acayip bir derece de user kaybı yaşamıştır. Son zamanlarını geçiren bu sitede artık boşalıp eskisi gibi tat vermemektedir. Bizler ise Seslid sitemiz’de güzel vakitler geçirmek için kullanıcılarımızı platformumuza davet ediyoruz. Bir çok online kişi ile sohbet ortamına üstdeki Giriş için tıkla butonunun ardından ortama bağlanıp en iyi dakikalarınızı geçirmeye başlayabileceksiniz.

Makale paylaşımımızı okuduğunuz için teşekkürler. Alt bölümden benzer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Sesliduy.Com

Merhabalar değerli dostlarımız.

Sesliduy sitesi eski site olarak herkes tarafından bilinmiş ve tanınmış bir sitedir. Gününden bugüne büyük değişiklikler yapan el değiştiren bu site insanlar tarafından artık soğuklukla karşılanmış ve bitişe doğru ilerlemektedir. İnsanlar sürekli başka bir siteye çekilerek boşalan bu site içerisinde artık huzur kalmamış ve bir çok insan sıkılarak uzaklaşmıştır. Google üzerinde’de cezalı olan sesliduy sitesi xyz uzantısıyla en üstde başka bir url yönlenmekte ve insanların başka güzel siteye düşmesine sebep olmaktadır.

Sizlerde Sohbet’e giriş için üst bölümü kullanabilir ve eğlencelere dahil olabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

Sesli duy

Merhaba sevgili Sesli duy Sitesi Severler.

Günümüz hayatımızda özellikle yalnız vakit geçiren kullanıcılar mutlaka bilgisayar başında bir yer arayışına girer ve bu arayış içerisinde Sesli duy’a bilecegi bir yer aramaktadır. Bu arayış sonunda speakychat alt tabanlı olan sesliduy sitesi içerisine giriş yaparak kullanıcılar ile farklı odalarda güzel vakitler ve dakikalar geçirirler. Sanal ortam içerisinde bulunan bu site ile 2009 yılından günümüze kadar en güzel eğlencelere sizlerde dahil olabiliyor ve almış oldugunuz bu hizmetlerden hiç bir şekilde ücret ödemiyorsunuz.

İzdivaç, sohbet, gırgır ve bir çok oda ile eğlenceli vakitlerinizi geçirebileceginiz bu  site içerisinde sizlere en güzel imkanlar sunulmakla kalmayıp eğlenmelerinizde insanlarla birlikte bedava bir ortama sahip olacaksınız.

Hızlı bir şekilde giriş yaparak site içerisindeki bir çok imkandan yararlanıp yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

İyi sohbetler dileriz…

Sesliduy Yeni Sahibi

Merhabalar değerli kullanıcılarımız.

Sesliduy sitesi bildiginiz üzere hak sahibi olarak 2 kez el degiştirmiştir. Sitenin açılma tarihi 2009’dur. Artis diye sanal üzerinde tanınan bilinen kişi tarafından açılan Sesliduy sitesi yaklaşık 2014 yılında by esmer 01 nickine sahip adanalı bir kardeşimiz tarafından sesliduy satın alınmıştır. Yeni sahipleri en iyi bir şekilde yönetimi devralmış ve kaldıgı yerden devam etmiştir.

Günümüzde ise 2017 yılında tekrardan el degiştiren sesliduy sitesi tamamen seviyesiyle ön planda tanınan Nefret yani emrah isminde bir kardeşimize satılmıştır. Sesliduy sitesi’nin bitişlerinin ardından tekrardan ciddi cabalar gösteren yeni sahibi umarım siteyi umarım tekrardan güzelleştirir

Bu yolda yeni site sahibine başarılar diliyor ve emeginin karşılıgını görmesini temenni ediyoruz.

İyi Sohbetler canlar…

sesliyoutube