SesliDuy – Sesli Chat, Sesli Siteler, Sesli Duy

Sesli Duy Sistemleri

Merhabalar sevgili kullanıcılarımız.

Sesliduy sistemleri ile birlikte kullanıcılarımız artık seesli imkanlardan faydalanıp mikrofon aracılıgı ilee ses duyulma özeelliginee sahip olmuşlardır. Kişilerimiz için bütün gayretler ve emekler sonucu ortaya çıkan sesliduy özelligi ile birlikte ve el kaldırma sistemiyle kişiler rahat bir şekilde daha güzel sohbetlere dahil olmaktadır.

Bildigimiz üzere eskiden sadece radyo özellıgı vardı. Şimdi ise öyle deegil. Şarkı vee mikrofon alarak insanlarla konuşabilir vee kendinizi onlara duydurabilirsiniz.

Bu özeelligin  var olması ile birlikteee sanal ortam sesli chat siteelerinde büyük ve ciddi bir artış meeydana geelmiştir.

Makalemizi okudugunuz için teşekkür ederiz.

Sesliduy Odaları

Merhabalar…

Sesliduy sitesi speakychat alt yapısı ile insanlarına chat ve sohbet hizmeti sunmaktadır. Kişilerin gelip ücretsiz ve bedava bir şekilde bu odalar içerisinde eglenmeleri onları mutlu etmekle kalmayıp aynı zamandada gurur saglamaktadır. Kullanıcılarına doldurma ve arkadaşlarını cagırma adına verilen bu odalara bazı oyunlar sohbetler gibi bir çok etkinlik mevcuttur. Sesli chat sitelerinin alt yapısı olan speakychat ile sorunsuz bir oda sistemini kullanmakta ve insanlarımıza karşı sevecen bir hal almanın mutlulugunuda ayrıyetten yaşıyoruz.

Kullanıcılarımız odalarımıza girerken rahat ve hiç bir sıkıntı, zorluk çekmeden bağlanmakta ve aradıgı en güzel dostluklara ücretsiz bir şekilde devam etmektedir.

Giriş yaparak eğlencelerimize dahil olabilir ve sesliduy farkı ile sınırsız eğlencelere imza atabiliriz…

Sesliduy

Merhabalar değerli kullanıcılarımız.

Sesliduy sitesi sizlere en güzel bir imkanlarını sınırsızca sunmaktadır. Site içerisinde bulunan bir çok oda ile sizlerde sınırsız bir şekilde insanlarla eğlenebilir ve eglenceli dakikalar geçirebilirsiniz. 2009 yılına lakin alınan bu sitemizde insanlara sunulan ve verilen imkanlar sesliduy ile oldukça başarılı ve güzeldir. Kişileri karşılayan, onlara güzel bir hizmet sunan bu sitede bir çok online kullanıcı ile bir arada eglencelerinize bakabilirsiniz.

100+1 oda sayısı ile giriş yaptıgınız vakit en eğlenceli vakitlerinizi kendinize belirlediginiz nick ile başarılı bir şekilde yapabileceksiniz. Activex denetimini girişte yükleyip odalara bedava bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Sizleri rahatsız eden kişileri site yöneticilerine bildirmeniz kafi ve yeterli olacaktır.

sesliyoutube